Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад аеропорту Жуляни

На нашому сайті Ви можете взнати розклад рейсів аеропорту Жуляни. Для цього введіть необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у формі вище і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає час вильоту та прильоту, тривалість польоту і назву авіакомпанії.

Авіаквитки Київ

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки в Київ.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

Інформація про аеропорт Жуляни

«Аеропорт Жуляни» - другий аеропорт Києва. В 2013 році аеропорт признано другим після Борисполя аеропортом-мільйонником України. Перший рейс в аеропорту Жуляни був виконаний  в 1924 році з Харкова в Київ. Аеропорт стрімко розвивається, що підтверджується тим, що пасажиропотік аеропорту за перше півріччя 2013 року зріс на 155%. За цей період аеропортом скористувалося 1 млн 20 тисяч пасажирів. Сьогодні аеропорт внутрішні та міжнародні рейси за різними напрямками близького та далекого зарубіжжя.

З 2009 року злітно-посадочну полосу подовжено. Тепер її довжина сягає 2310 метрів. А ширина 45 метрів. З такою полосою аеропорт здатен приймати середньо магістральні літаки Boeing 737 и Airbus A320. В 2012 році було збудовано та введено в експлуатацію новий пасажирський термінал А, пропускна здатність якого – 500 пасажирів на годину.

В аеропорту «Жуляни» діє найбільший в україні авіаційний музей, де на площадці під відкритим небом представлені різні приклади громадянської та військової авіатехніки.

Основними авіакомпаніями, що виконують польоти до аеропорту «Жуляни» є: Air one, Air Onix, Aegean Airlines, Wizz Air, Ютейр и Ютейр-Україна, ТрансАеро. З вересня 2013 року до аеропорту почне літати еміратський лоукост fludubai.

На нашому сайті Ви можете побачити розклад авіарейсів аеропорту «Жуляни» он-лайн. Ми надаємо детальну інформацію про рейси. Так що Ви зможете максимально швидко і зручно підібрати підходящий рейс, з урахуванням часу вильоту та прильоту, авіаперевізника і навіть літака, що використовується на маршруті.   

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!