Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад аеропорту Сімферополь

На нашому сайті Ви можете взнати розклад рейсів аеропорту Сімферополь. Для цього введіть необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у формі вище і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає час вильоту та прильоту, тривалість польоту і назву авіакомпанії.

Авіаквитки Сімферополь

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки в Сімферополь.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

Інформація про аеропорт Сімферополь

Аеропорт Сімферополь входить до трійки найкрупніших аеропортів України за показниками пасажиропотоку. Аеропорт знаходиться в 12 км від столиці Автономної республіки Крим та обслуговує весь півострів.

Аеропорт засновано в 1936 році. Тоді було запущено перші регулярні рейси за маршрутом Сімферополь-Москва. В 1960 році в аеропорту було побудовано бетонну злітно-посадочну смугу, що могла приймати повітряні судна цілодобово та при важких погодних умовах. В 1984 році було введено в експлуатацію другу злітно-посадочну смугу. В 2000-х перша смуга була виведена з експлуатації, а друга працює і по сьогодні. Її довжина складає 3700 м, а ширина 60 м.

В аеропорту працює декілька терміналів: А – приліт міжнародних та внутрішніх рейсів; В – виліт міжнародних рейсів; С – виліт внутрішніх рейсів; D – дипломатичний (VIP) зал. Пропускна здатність терміналів – близько 750 пасажирів на годину. 

Найвищий показник пасажиропотоку аеропорту було зафіксовано в 1990 році – 5 млн пасажирів. За останні роки середній показник пасажиропотоку складає 1 млн пасажирів щорічно.
Основні авіалінії, що літають до аеропорту: Air Baltic, Air Onix, Azerbaijan Airlines, Solomon Air, Wizz Air, Uzbekistan Airways, Аерофлот, Белавіа, ТрансАеро, Turkish Airlines, МАУ, ЮТейр-Україна, ЮТейр.

На нашому сайті Ви можете побачити розклад авіарейсів аеропорту «Сімферополь» он-лайн. Ми надаємо детальну інформацію про рейси. Так що Ви зможете максимально швидко і зручно підібрати підходящий рейс, з урахуванням часу вильоту та прильоту, авіаперевізника і навіть літака, що використовується на маршруті.   

 

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!