Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад аеропорту Одеса

На нашому сайті Ви можете взнати розклад рейсів аеропорту Одеса. Для цього введіть необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у формі вище і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає час вильоту та прильоту, тривалість польоту і назву авіакомпанії.

Авіаквитки Одеса

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки в Одесу.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

Інформація про аеропорт Одеса

Міжнародний аеропорт Одеса – крупний аеропорт України, пов’язаний повітряними шляхами з багатьма містами України, СНД, країн Західної Європи, Африки та Азії. 

Перший рейс аеропорту був виконаний по маршруту Харків-Одесса 25 травня 1924 року. Проте офіційний початок регулярний рейсів відноситься до 1960-1961 року, коли було побудовано злітно-посадочну смугу довжиною 2800 метрів та пасажирський термінал. Обидва об’єкти експлуатуються і по сьогодні.

Тільки у 2012 році керівництво аеропорту починає реконструкцію старого терміналу, пропускна здатність якого становить 400 пасажирів на годину. Сьогодні пасажиропотік аеропорту складає 900 тисяч пасажирів на рік. Новий термінал, будівництво якого планується завершити в 2014 році, матиме пропускну здатність в 1000 пасажирів на годину, тобто 1.5-2 мільйони пасажирів на рік.   
Злітно-посадочна смуга довжиною 2800 метрів та шириною 56 метрів дозволяє приймати середньо магістральні літаки, включаючи Boeing 757-300, і відповідає першій категорії по класифікації ІКАО.

Основні міжнародні та українські авіакомпанії, що літають в аеропорт: Air Arabia, Air Baltic, Air Onix, Czech Airlines, Georgian Airlines, Lufthansa CityLine, Wind Rose, U Tair, S7 Airlines, Turkish Airlines, Аерофлот, Дніпроавіа, МАУ, ТрансАеро.

Аеропорт знаходиться на відстані 7,5 кілометрів від міста Одеса.

На нашому сайті Ви можете побачити розклад авіарейсів аеропорту «Одеса» он-лайн. Ми надаємо детальну інформацію про рейси. Так що Ви зможете максимально швидко і зручно підібрати підходящий рейс, з урахуванням часу вильоту та прильоту, авіаперевізника і навіть літака, що використовується на маршруті.   

 

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!