Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад аеропорту Львів

На нашому сайті Ви можете взнати розклад рейсів аеропорту Львів. Для цього введіть необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у формі вище і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає час вильоту та прильоту, тривалість польоту і назву авіакомпанії.

Авіаквитки Львів

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки у Львів.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

Інформація про аеропорт Львів

Аеропорт Львів – найбільший аеропорт на західній Україні, знаходиться в межах міста Львів, на відстані 6 км від центру. Аеропорт було відкрито в 1929 році на заміну Міжнародному аеропорту «Львів» на Левандівці (військовий аеропорт 1914 року, що виконував цивільні рейси с 1922 року).

Аеропорт з перших днів свого відкриття виконував рейси зі Львова у Варшаву та Ґданськ.

В рамках підготовки до чемпіонату «Євро-2012» аеропорт було реконструйовано: побудовано новий пасажирський термінал та подовжено злітно-посадочну смугу. В 2012 році аеропорт отримав офіційну назву «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

На сьогоднішній день пропускна здатність аеропорту становить 2000 пасажирів на годину. Пасажиропотік аеропорту – майже 600 тисяч пасажирів на рік. Довжина злітно-посадочної смуги – 3305 м, ширина – 45 м. Aеропорт здатен приймати літаки типу D, до 20 вильотів таких літаків на годину. 

Основні авіакомпанії, що літають до аеропорту:  Austrian Airlines, Air Onix, Air Arabia, Astra Airlines, Czech Airlines, ЮТейр-Украина, ЮТейр, Lufthansa, LOT Polish Airlines, Дніпроавіа, Turkish Airlines, Turkmenistan Airlines, Wind Rose, Wizz Air Україна.

На нашому сайті Ви можете побачити розклад авіарейсів аеропорту «Львів» он-лайн. Ми надаємо детальну інформацію про рейси. Так що Ви зможете максимально швидко і зручно підібрати підходящий рейс, з урахуванням часу вильоту та прильоту, авіаперевізника і навіть літака, що використовується на маршруті.   

 

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!