Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад авіарейсів аеропортів Києва

Київ обслуговує два аеропорти: Бориспіль та Жуляни. Щоб взнати розклад авіарейсів цих аеропортів – введіть назву аеропорту, необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у форму пошуку і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає: номер рейса, час вильоту та прильоту, тривалість польоту, назва авіакомпанії, що виконує переліт, назва літака.

 

Авіаквитки Київ

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки в Київ.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

Інформація про аеропорти Києва

Прекрасне місто Київ – столиця крупної держави Україна. Київ – головний історичний. Культурний, діловий та туристичний центр країни, привабливе та сучасне місто Європи. Щорічно потік туристів до Києва збільшується, а відповідно зростають показники пасажиропотоку обох аеропортів, що обслуговують столицю. Сьогодні в Києві працює два міжнародних пасажирських аеропорти: «Бориспіль» та «Жуляни».

Розклад рейсів Борисполя  Розклад рейсів Жуляни

«Аеропорт Бориспіль» - найбільший аеропорт України, що обслуговує 62% всіх рейсів країни. Аеропорт був відкритий у 1959 року. Тоді ж був виконаний перший рейс Київ-Москва-Київ. Зараз аеропорт виконує рейси по 95 напрямкам по всьому світу: 83 міжнародних і 12 регіональних. 43 іноземні та 9 українських авіакомпаній користуються послугами «Борисполя». Пасажиропотік аеропорту складає близько 8 мільйонів пасажирів щорічно. 

«Аеропорт Жуляни» - другий аеропорт столиці. Перший рейс в аеропорту Жуляни був виконаний  в 1924 році з Харкова в Київ. Аеропорт стрімко розвивається, що підтверджується тим, що пасажиропотік аеропорту за перше півріччя 2013 року зріс на 155%. За цей період аеропортом скористувалося 1 млн 20 тисяч пасажирів. Сьогодні аеропорт внутрішні та міжнародні рейси за різними напрямками близького та далекого зарубіжжя.

Ви можете легко обрати необхідний напрямок, переглянувши розклад авіарейсів з Києва. Наша компанія представляє лише актуальну інформацію про рейси з київських аеропортів. Ви можете обрати регулярний, чартерний чи транзитний рейс, залежно від Ваших цілей. Ви також можете обрати авіакомпанію, що Вас цікавить та підібрати найбільш зручний час польоту. В обох аеропортах країни обслуговування здійснюється на вищому рівні, так що ви можете спокійно та впевнено бронювати квитки та відправлятися у подорож!

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!