Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад аеропорту Харків

На нашому сайті Ви можете взнати розклад рейсів аеропорту Харків. Для цього введіть необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у формі вище і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає час вильоту та прильоту, тривалість польоту і назву авіакомпанії. 

Авіаквитки Харків

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки в Харків.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

Інформація про аеропорт Харків

Аеропорт Харків – міжнародний аеропорт міста Харків, один з найважливіших аеропортів України. Аеропорт знаходиться в межах міста на відстані 12,5 км від центра Харкова.

Аеропорт було засновано в 1923 році, коли було побудовано ґрунтову злітно-посадочну смугу в Сокольниках. Перші регулярні рейси почали здійснювати в травні 1924 року за маршрутом Харків-Полтава-Київ та Харків-Кіровоград-Одеса. Перші міжнародні рейси за маршрутом Харків-Тегеран були відкриті в 1928 році. Нове двоповерхове приміщення аеропорту в поселенні Основа було побудовано в 1932 році. Злітно-посадочна смуга була також ґрунтовою. В 1933 році аеропорту було присвоєно ім’я П. П. Постишева і вже через три роки аеропорт був визнаний кращим на території всього СРСР. В 1941 році в аеропорту було побудовано бетонну злітно-посадочну смугу.

У 80-і роки аеропорт Харків обслуговував близько 900 тисяч пасажирів на рік. До 90-х аеропорт приймав тільки внутрішні рейси. Але в 1995 році було проведено капітальну реконструкцію приміщень аеропорту, поставлені пункти прикордонно-митного контролю, і реконструйовано злітно-посадочну смугу.

Сьогодні аеропорт Харків має загальну площу 20 тис. кв. м., має два термінали, один для внутрішніх та міжнародних рейсів і один VIP-термінал. Аеропорт має дві злітно-посадочні смуги довжиною 2200 та 2500 метрів, що дозволяє аеропорту приймати середньо магістральні повітряні судна.

Основні авіакомпанії, що працюють в аеропорту: Харківські авіалінії, МАУ, Wizz Air, Wizz Air Україна, Windrose, flydubai, AirArabia, Utair, Austrian Airlines, Pegasus Airlines, Аерофлот.

 

На нашому сайті Ви можете побачити розклад авіарейсів аеропорту «Харків» он-лайн. Ми надаємо детальну інформацію про рейси. Так що Ви зможете максимально швидко і зручно підібрати підходящий рейс, з урахуванням часу вильоту та прильоту, авіаперевізника і навіть літака, що використовується на маршруті.  

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!