Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад аеропорту Дніпропетровськ

На нашому сайті Ви можете взнати розклад рейсів аеропорту Дніпропетровськ. Для цього введіть необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у формі вище і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає час вильоту та прильоту, тривалість польоту і назву авіакомпанії.

Авіаквитки Дніпропетровськ

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки в Дніпропетровськ.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

Інформація про аеропорт Дніпропетровськ

Аеропорт Дніпропетровськ – міжнародний аеропорт України, що обслуговує Дніпропетровськ та область. Аеропорт знаходиться на відстані 15 км від центра міста.

Перший рейс було зафіксовано в 1918 році за маршрутом Одеса-Дніпропетровськ. Саме цей рейс вважається «першим повітряно-почтовим рейсом Росії».

Сьогодні аеропорт перебуває на стадії реконструкції, що розпочалася в 2010 році і триватиме до 2015 року. В рамках реконструкції буде побудовано нову злітно-посадочну смугу довжиною 3260 метрів і шириною 60 метрів. Нова смуга пролягатиме параллельно існуючій, на відстані 150 метрів від неї. На 75% збільшиться площа перрону, а також буде побудовано нові стоянки для середньо- та дальньо- магістральних суден. Будівництво нового міжнародного термінала плунається завершити в 2015 році. Після його введення в експлуатацію існуючий термінал буде переведено на виключно внутрішні рейси. Пропускна здатність майбутнього термінала становитиме близько 1000 пас/годину.

На сьогодніщній день попри реконструкцію аеропорт здійскює внутрішні та міжнародні рейси.

Основні авіакомпанії, що працюють в аеропорту: ДніпроАвіа, Аерофлот, МАУ, Turkish Airlines, Austrian Airlines, ТрансАеро.

На нашому сайті Ви можете побачити розклад авіарейсів аеропорту «Дніпропетровськ» он-лайн. Ми надаємо детальну інформацію про рейси. Так що Ви зможете максимально швидко і зручно підібрати підходящий рейс, з урахуванням часу вильоту та прильоту, авіаперевізника і навіть літака, що використовується на маршруті.  

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!