Попробуйте в новом дизайне

Оберіть дату та аеропорт

Розклад аеропорту Бориспіль

На нашому сайті Ви можете взнати розклад рейсів аеропорту Бориспіль. Для цього введіть необхідну дату та тип рейсу (виліт чи приліт) у формі вище і натисніть на «Показати розклад». Вам буде пред’явлена актуальна інформація про всі поточні рейси аеропорту, що включає час вильоту та прильоту, тривалість польоту і назву авіакомпанії. 

 

Авіаквитки Київ

На нашому сайті є можливість не тільки переглянути розклад рейсів, а й легко забронювати авіаквитки в Київ.

Ми пропонуємо Вам найбільший вибір авіарейсів від провідних авікомпаній зі всього світу за найвигіднішими цінами.

«Бориспіль» – найбільший аеропорт  України, що обслуговує 625 усіх рейсів країни. Це також єдиний аеропорт в країні, що здійснює трансконтинентальні рейси. Пасажиропотік аеропорту складає більше 8 млн пасажирів на рік, ця цифра збільшується щороку на декілька тисяч пасажирів. Аеропорт знаходиться на відстані 29 км від столиці України та 6 км від міста Бориспіль. 

Аеропорт було введено в експлуатацію в 1959 році, перші рейси було здійснено за маршрутами Київ-Москва-Київ та Київ-Санкт-Петербург-Київ. На сьогоднішній день з аеропорта здійснюються польоти за 95 напрямками по всьому світу. З них 12 рейсів – внутрішні, останні 83 – міжнародні. Для своїх польотів аеропорт використовує 43 іноземних і 9 українських авіакомпаній, в числі яких  Аерофлот, Air Astana, Lufthansa,  Air France, Air Arabia, Emirates, Air Malta, Alitalia, British Airways, Finnair, Swiss International Air Lines, Turkish Airlines, Windrose Airlines та інші. Включаючи бюджетних перевізників. Маршрутна сітка аеропорту постійно збільшується, як і кількість авіакомпаній, що літають в аеропорт.

На сьогоднішній день аеропорт має дві злітно-посадочні полоси та три пасажирських термінали. Злітно-посадочна полоса довжиною 4 тисячі метрів та шириною 60 метрів дає змогу приймати літаки всіх типів цілодобово  та навіть в умовах обмеженої видимості. Технічні характеристики аеродрому «Борисполя» є унікальними для України, країн СНД та Східної Європи. Таким чином. Сьогодні аеропорт є ведучим авіаційним вузлом Східної Європи.

 

На нашому сайті Ви можете побачити розклад авіарейсів аеропорту «Бориспіль» он-лайн. Ми надаємо детальну інформацію про рейси. Так що Ви зможете максимально швидко і зручно підібрати підходящий рейс, з урахуванням часу вильоту та прильоту, авіаперевізника і навіть літака, що використовується на маршруті.   

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!