Попробуйте в новом дизайне

Нові правила перевезення рідини в ручній поклажі

З 6 листопада в аеропортах Європейського союзу діють нові правила перевезення рідин в ручній поклажі.
На всіх рейсах  країн Європейського Союзу обмежена кількість рідини при перевезенні в ручній поклажі
Для захисту громадян від нової небезпеки, викликаної появою рідких вибухових речовин, Європейський Союз видав нові положення з безпеки. Нові правила набувають чинності з 6 листопада 2006 в усіх аеропортах, в межах Європейського Союзу, Норвегії, Ісландії та Швейцарії до наступного повідомлення.

Будь ласка, прийміть до відома нові правила з безпеки при перевезення ручної поклажі і прийміть їх до уваги, при планування Вашої подорожі. Ви все ще можете укладати рідкі речовини у Ваш багаж. Нові правила стосуються лише ручної поклажі.
На всіх рейсах які вилітають з/в межах Європейського Союзу, включаючи внутрішні рейси, рідини можуть перевозитися тільки після огляду Служби Безпеки і в малих обсягах.
Всі ємкості з максимальним об'ємом місткості 100 мл, повинні бути запакований в окремий прозорий пластиковий пакет, який легко відкривається, і об'ємом не більше 1 літр.
На кожного пасажира дозволяється провезення не більше одного пакета.

Пакет повинен бути повністю закритий, лежати окремо і пред'являтися окремо на спецконтролі.

До рідини відносяться:  
– Духи
– Помада
– Дезодоранти
– Гелі 
– Спреї
– Шампуні 
– Лосьйони
– Креми
– Пасти (включаючи і зубні)
– Олії
– Фарби, туші
– Напої
– Супи
– Сиропи і так далі
Товари, куплені в Duty Free у аеропортах країн Європейського союзу, або на борту авіа компанії, в країнах Європейського Співтовариства, можуть переноситися в запечатаному пакеті, разом з чеком, що вказує на дату покупки. Пакет запаковують в момент покупки. На даний момент дані правила відносяться до покупок в Duty Free, згідно з особливими правилами США.
По всім питанням звертатися в офіси компанії

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!