Попробуйте в новом дизайне

Як забронювати авіаквиток?

На основній сторінці розділу "Авіаквитки" ви знайдете форму он-лайн бронювання авіаквитків. Для того, щоб замовити (забронювати) авіапереліт, потрібно її заповнити. У графах "Пункт вильоту" і "Пункт призначення" вказуються пункти вильоту і прильоту відповідно. Праворуч від поля введення знаходиться кнопка для виклику списку країн і міст "Вибрати". Ви можете почати вводити назву міста вручну (система далі підкаже вам варіанти), або вибрати його із списку. Врахуйте, що при введенні міста вручну, такого імені міста може не існувати в нашій базі міст. Тому при бронюванні авіаквитка краще робити вибір з спливаючого списку. Далі виберіть, який авіапереліт Вам потрібен: в одну сторону, в обидві або варіанти (для складних перельотів з декількома пунктами призначення).
Нижче виберіть дату вильоту і дату зворотного вильоту. При виборі дат слід враховувати наші рекомендації і факт того, що затребувані напрями слід викуповувати заздалегідь.
Далі виберіть кількість пасажирів, враховуючи, що їх максимальне число не може перевищувати 9-ти.
Виберіть бажаний клас обслуговування.
На цьому етапі пошуку авіаквитка доступні деякі додаткові опції:
Ви можете вибрати певну авіакомпанію, але при цьому слід враховувати, що авіаквиток в такому випадку може коштувати дорожче мінімального, т.к. без вказівки авіакомпанії система шукає для Вас оптимальний варіант за вартістю по всіх можливих перевізникам.
Тип пошуку дозволяє вказати сортування результатів пошуку авіаквитків у видачі.
Переконайтеся, що всі поля форми бронювання заповнені вірно.
Натисніть кнопку "Далі".
Далі вам буде запропоновано кілька варіантів перельоту, у тому числі прями, із пересадками. Визначте відповідний для Вас і натисніть кнопку "Забронювати".
Латинськими літерами заповніть всі поля в формі, що з'явилася. Нагадуємо, що поля, помічені зірочкою, потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО заповнити.
НОВА ПОСЛУГА: Можливість вибрати місце в літаку. Рекомендуємо скористатися.
На цьому етапі Ви можете вибрати спосіб оплати. При виборі оплати кредитною картою Ви моментально можете розплатитися за авіаквиток. Електронний авіаквиток в цьому випадку буде доставлений Вам на поштову скриньку.
Переконайтеся, що все правильно і підтвердіть бронювання.
Далі йде інформація для ВАС. Будь ласка, УВАЖНО ознайомтеся з нею для уникнення можливих проблем. Сторінку з бронюванням можна роздрукувати і зберегти.
Зв'язавшись з нашою компанією по телефону +38 044 377-57-57, Ви можете переконатися, що Ваша бронь існує.
Увага! Повну вартість авіаперельоту уточнить агент з продажу авіаквитків!
Викупити заброньований авіаквиток потрібно, оплативши його одним із способів, зазначених тут.
Приємного Вам польоту!

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!