Попробуйте в новом дизайне

Як оплатити авіаквиток?

Можливі такі форми оплати авіаквитків:
- On-line можлива тільки кредитними картами Visa і MasterCard. Оплату можна здійснити відразу після бронювання авіаперевезення, вказавши форму оплати - кредитна карта. Після оплати Ви отримаєте електронний авіаквиток на позначений у замовленні адресу електронної пошти.

- Кредитними картами Ви можете сплатити авіаквитки в наших офісах по Україні або в on-line режимі з нашим оператором, скориставшись функцією LIVE HELP.

- Рахунок на оплату генерується системою автоматично для перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок компанії від фізичних осіб. Для виставлення рахунку на оплату за безготівковим розрахунком від організації, просимо Вас заповнити форму тут.
– Готівкові ми приймаємо у всіх офісах компанії по Україні, можлива оплата кур'єру при доставці.

Для Вашої зручності компанія "ПІЛОТ" надає наступні способи та умови доставки:

1. Електронна пошта.
Електронні авіаквитки автоматично надсилаються на вказаний в бронюванні адресу електронної скриньки за умови оплати його карткою Visa / MasterCard on-line. Якщо Ви не отримали електронний авіаквиток і / або хочете змінити адресу електронної скриньки:
Телефонуйте +380 (44) 377 57 57;
Пишіть на електронну скриньку: booking@plt.kiev.ua;
Задайте питання on-line консультанту.
2. Кур'єрська доставка. Доставка авіаквитків здійснюється тільки в офіси компаній в Києві, Донецьку, Львові, Запоріжжі, Харкові, та Дніпропетровську з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00. Якщо бронювання авіаквитка здійснюється в другій половині дня, квиток буде Вам доставлений на наступний день!
Важливо!
Для оформлення доставки Вашого авіаквитка, велике прохання при бронюванні в поле << Додаткова інформація >> (Ремарка) вказати, що Ви бажаєте кур'єрську доставку!
3. Отримати квитки в офісі 
Якщо Ви бажаєте оформити квитки особисто, Ви можете це зробити в одному з наших офісів.

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!