Попробуйте в новом дизайне

Як знайти найдешевший авіаквиток?

Як знайти авіаквиток за мінімальною вартістю?
Якщо ж Ви хочете знайти найдешевший авіаквиток, рекомендуємо
враховувати наступні правила:
1. Якщо дата Вашого вильоту може коливатися, підбираючи авіапереліт подивіться пошук на сусідні дати (дивіться нижче "правило вихідного дня"). Можливо, ціна буде менше.
2. Квитки туди і назад, як правило, дешевше, ніж 2 квитка в одну сторону. Проте, бувають виключення. Просимо Вас завжди перевіряти це.
3. Авіаквитки дешевшають під час акцій і розпродажів. Про це можна довідатися безпосередньо у менеджера з авіаперевезень, тому що не завжди система видає акційні тарифи.
4. Авіакомпанії надають знижки для дітей, студентів та пенсіонерів. Просимо Вас попереджати наших менеджерів про вік пасажирів.
5. "Правило вихідного дня". Це означає, що в ніч з суботи на неділю потрібно бути в пункті прильоту. Авіаквитки, з урахуванням цього правила, можуть бути дешевше.
6. Після здійснення бронювання Ви можете зв'язатися з нашими співробітниками і перевірити чи немає ціни ще нижче.
7. Якщо Ви оберете прапорець << Тільки прямі рейси >> то система покаже рейси без пересадок, що може значно підвищити вартість квитка. Тому не ставте прапорець, якщо хочете підібрати найдешевший авіапереліт.
Рекомендація: Якщо Ви залишаєте поле "Авіакомпанія" порожнім, система сама підбирає авіапереліт і оптимальний варіант за ціною та маршрутом. При виборі певної авіакомпанії ціна авіаквитка буде розрахована тільки на рейси цієї авіакомпанії. Варіанти перельоту іншими компаніями не будуть запропоновані.

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!