Попробуйте в новом дизайне

Додаткова безпека при оплаті MasterCard

MasterCard ® SecureCode ™ - нова послуга MasterCard, що надає додаткову безпеку, коли Ви здійснюєте покупки в мережі Інтернет. Для того, щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту - Ви можете використовувати вже існуючу. Ви вибираєте Ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх Інтернет-магазинів. Даний пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої карти
під час покупок в мережі.
Кожен раз, коли Ви здійснюєте покупки за допомогою Вашої карти в Інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі MasterCard SecureCode, автоматично з'являється вікно з запитом Вашого персонального пароля, Вам потрібно тільки ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду карти, коли Ви хочете скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися в безпечному режимі.
Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої карти Visa, або для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв'яжіться з Вашим банком.

Більше інформації про MasterCard SecureCode на сайті: www.mastercardsecurecode.com 

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!