Попробуйте в новом дизайне

Безпека плажетів

Безпека платежів по картах Visa і MasterCard на нашому сайті.

Наш сайт підключений до системи безпечних електронних платежів Приватбанку, які дозволяють оплачувати наші послуги з карток Visa і MasterCard.Система безпечних електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa "Verified by Visa" і MasterCard "MasterCardSecureCode", з метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів утримувачів карток Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3 - D Secure систему підтримують більше 40 тисяч інтернет-магазинів і більше 15 тисяч банків по всьому світу.

Піклуючись про надання нашим клієнтам э найбільш прогресивні елементи онлайн-безпеки, ми впровадили цей стандарт на нашому сайті. Оплата по картах Visa і MasterCard тепер максимально безпечна!

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!