Попробуйте в новом дизайне

Багаж

Які предмети можна брати з собою?
В принципі будь-які. За винятком речовин і предметів, які класифікуються в міжнародній практиці як небезпечні.
На безперешкодне перевезення зброї, рацій необхідно оформити дозвіл.
Спеціальний багаж, наприклад, музичні інструменти, можуть перевозитися в салоні літака і навіть в "своєму" кріслі, якщо, звичайно, пасажир купить додатковий авіаквиток.
 
Норми безкоштовного провозу багажу
Існують певні обмеження на вагу, розмір і кількість місць багажу, які пасажир може взяти з собою в політ.
Купуючи авіаквитки необхідно враховувати допустиму вагу багажу відразу ж при виборі рейсу і перевізника, так як кожна авіакомпанія накладає свої обмеження по вазі, габаритам, по типу перевезеного багажу та ручної поклажі, а також в залежності від класу обслуговування та напрямки перельоту.
Крім того, більшість авіакомпаній ввели дисконтні тарифи, до вартості яких включено перевезення тільки ручної поклажі і не включено перевезення багажу, його доведеться реєструвати за додаткову плату, встановлену авіаперевізником.
У більшості випадків, в вартість авіаквитків регулярних рейсів включений безкоштовний провіз реєстрованого багажу і ручна поклажа, норма яких для одного пасажира в економ класі складає:
на 1 місце одна одиниця ручної поклажі вагою 3-15 кг + багаж вагою 20 - 23 кг, або на 2 місця один багаж 20-23 кг, в разі далекомагістральних рейсів.
Єдиного правила по нормам багажу для всіх авіакомпаній немає. Тому для повного ознайомлення з правилами провезення багажу, необхідно зайти на сайт обраної вами авіакомпанії і в розділі «Багаж» ви завжди знайдете потрібну і актуальну інформацію.
 
Скільки ручної поклажі можна взяти в салон?
Відповідно до правил допускається взяти в салон одне місце незареєстрованого багажу, причому його вага входить в дозволену норму безкоштовного провозу. Незареєстрований багаж не повинен перевищувати встановлених розмірів, тобто поміщатися на полицю або під сидіння. Оскільки розміри полиць і сидінь відрізняються на різних типах повітряних суден, будьте готові до того, що персонал в аеропорті попросить здати його в багажне відділення.
 
Понад встановлену норму безкоштовного провозу багажу можна також захопити в літак:
-жіночу сумочку або папку для паперів;
-друковані видання для читання в польоті;
-харчування для дитини і дитячу дорожню колиску;
-парасольку або тростину;
-пальто або плащ;
-складний інвалідний візок і / або милиці, якщо такі предмети необхідні пасажиру.
 
Бортпровідники рекомендують розміщувати ручну поклажу наступним чином:
-верхній одяг і м'яку поклажу покласти на полицю, розташовану над вашим місцем;
-важкі і громіздкі речі помістити під сидіння, що стоїть попереду крісла;
-і, головне, не залишати ручну поклажу у аварійних виходів і в проходах.
 
Якщо ваш багаж втрачено або пошкоджено
У разі втрати, пошкодження багажу або недостачі речей необхідно до виходу із залу прильоту звернутися в Службу "LOST AND FOUND" авіакомпанії для складання акту про несправності при перевезенні багажу.
Письмова претензія повинна бути пред'явлена перевізнику негайно по виявленню шкоди, але не пізніше семи днів з дня отримання багажу.
При втраті багажу претензія направляється перевізникові протягом двох років з дня прибуття повітряного судна в пункт призначення.
З усіх питань звертатися в офіси компанії ПІЛОТ або по телефону: (044) 377 57 57

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!